Akcja "Pod biało - czerwoną"

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do włączenia się do projektu "Pod biało - czerwoną". Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku - w szczególności wśród młodego pokolenia.

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online - w przypadku naszej gminy jest to 100 głosów. Brakuje nam już niewiele...

Głosy można oddawać poprzez stronę https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

(ai)