SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

W czwartek 25.02.2016 rozegrany został Turniej Badmintona dla szkoły podstawowej.

Badminton jest grą, w której liczy się czas reakcji, technika, ale przede wszystkim kondycja fizyczna. Nasi zawodnicy, choć początkujący radzili sobie bardzo dobrze. Wiele meczów miało zacięty charakter, a mecz finałowy do końca trzymał w napięciu, gdyż był bardzo wyrównany i do końca nie można było wskazać faworyta.

Ostatecznie mistrzem szkoły podstawowej w tej dyscyplinie został Grzegorz Hohn z klasy czwartej,

drugie i trzecie miejsce wywalczyły Aleksandra Czereszkiewicz i Monika Hohn z klasy szóstej, na miejscu czwartym uplasowała się Maja Mucha z klasy czwartej. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i aktywnie spędzone popołudnie, a medalistom gratulujemy!

Turniej badmintona dla gimnazjum odbędzie się w sobotę 12 marca od godziny 10.00 Serdecznie zapraszam. [E.K]