- Rok szkolny 2009/2010
- Diana Walczak – kl. 6 SP – finalistka ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie – 5 miejsce
- Arnold Pawłowski – kl. I gim – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Przyroda w obiektywie” organizowanym przez KO w Szczecinie
- Weronika Gawerska – kl. I gim – zdobycie brązowej odznaki jeździeckiej
- Nikola Holchauzer – kl. II gim – zdobycie srebrnej odznaki jeździeckiej
- Krystian Wysocki – kl. II gim – zdobycie I miejsca w biegu ma 10 km podczas festynu Nowe Warpno – Rieth
- Karolina Grochecka – zajęcie I miejsca w powiatowym konkursie plastycznym „Malowane muzyką” oraz zajęcie II miejsca w powiatowym konkursie „Młodzi Demokraci”
- Natalia Maćkowska – zajęcie II miejsca w powiatowym konkursie „Malowane muzyką”
- Rok szkolny 2010/2011
- Kangur matematyczny 2011 – 9 uczestników ze Szkoły Podstawowej
- Kangur matematyczny 2011 – 7 uczestników z Gimnazjum
- Udział w centralnych zawodach szkół Czwartki Lekkoatletyczne w Warszawie – Nikola Jaguszewska kl. 5 SP, Norbert Kryger kl. 6 SP, Patrycja Krajewska kl. SP, Konrad Kozakiewicz kl. 6 SP
- Szkolny konkurs recytatorski – 7 uczestników ze Szkoły Podstawowej i 1 uczestnik z Gimnazjum
- Ogólnopolski konkurs „Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą” – szczebel powiatowy – Natalia Andrzejewska kl. 2 SP – III miejsce; Julia Komocka kl. 2 SP – III miejsce; Adrianna Sobiecka kl. I gim – II miejsce; Dominika Hryszkiewicz kl. I gim – wyróżnienie
- Archidiecezjalny Konkurs Biblijny – 3 uczestników z Gimnazjum
- Filmowa Mapa Przemian – konkurs unijny – 5 uczestników z Gimnazjum
- Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs ogólnopolski – 15 uczestników ze Szkoły Podstawowej i 10 uczestników z Gimnazjum
- Ogólnopolski konkurs „Jedz Smacznie i Zdrowo” – 21 uczestników z Gimnazjum
- Konkurs „Drzewa sercem malowane – 14 uczestników z Gimnazjum
- Powiatowy konkurs plastyczny „Święty Jakub uprzywilejowany uczeń Jezusa” – Joanna Pastusiak kl. 3 SP – III miejsce; Patrycja Krajewska kl. 6 SP – I miejsce
- Powiatowy konkurs plastyczny „Podróż moich marzeń” – Iga Andruszkiewicz kl. 5 SP – II miejsce; Angelika Makowska kl. 6 SP – II miejsce
- Rok szkolny 2011/2012
- Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja Danuty Wawiłow” – Justyna Grzeszczuk kl. 5 SP – III miejsce; Iga Andruszkiewicz kl. 6 SP – wyróżnienie; Joanna Pastusiak kl. 4 SP – wyróżnienie
- 40 – lecie PPP „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat” – Iga Andruszkiewicz kl. 6 SP – wyróżnienie
- Czwartki Lekkoatletyczne – Nikola Jaguszewska kl. 6 SP – 49 miejsce w skoku w dal; Grzegorz Zakrzewski kl. 4 SP – bieg na 300 m; Elżbieta Kotuła kl. 5 SP – skok w dal; Dariusz Tomaniak kl. 5 SP – skok w dal; Katarzyna Olechnowicz kl. 4 SP – bieg na 60 m
- Powiatowy konkurs plastyczny „Kardynał Stefan Wyszyński Sługa Boży, wyjątkowy Zwierzchnik Kościoła i wielki patriota” – Joanna Pastusiak kl. 4 SP – udział; Magdalena Przysiecka kl. I gim – udział
- Powiatowy konkurs „Zostań bajkopisarzem” organizowany przez bibliotekę nr 6 w Policach – Iga Andruszkiewicz kl. 6 – I miejsce
- II Metropolitalny Konkurs Papieski – Jakub Szostak kl. I gim – finalista
- Wojewódzki przegląd twórczości zespołów plastycznych dzieci i młodzieży „Miasto moich marzeń”- Rafał Kaliszak kl. II gim – udział
Wyróżnienia i certyfikaty dla Zespołu Szkół:
- Certyfikat szkoły zaangażowanej UNICEF
- Certyfikat Straży Granicznej
- Wyróżnienie dla ZHP
- Podziękowanie od Sanepidu
- Podziękowanie od WOŚP
- Podziękowanie za Górę Grosza
- Rok szkolny 2013/2014
- Mały finał ogólnopolskiego konkursu ojczyzny polszczyzny 2014 r. dla szkół gimnazjalnych – Jakub Szostak kl. III gim – II miejsce
- Wojewódzki konkurs polonistyczny zorganizowany prze KO w Szczecinie – Jakub Szostak kl. III gim – finalista
- Mały konkurs recytatorski (powiatowy) – Angelika Makowska kl. III gim – wyróżnienie; Patryk Andrzejewski – kl. 1 SP – udział
- III powiatowy konkurs recytatorski – Monika Höhn kl. 4 SP – wyróżnienie; Karolina Smolińska kl. 5 SP – wyróżnienie
- VI finał konkursu literackiego „O prawo jazdy na Pegazie” – Iga Andruszkiewicz kl. II gim – wyróżnienie
- Powiatowy konkurs literacki „Historia mojej rodziny” – Sebastian Krajewski kl. II gim – wyróżnienie
- Wojewódzki konkurs historyczny „ Sierpień 1980” – Iga Andruszkiewicz – kl. II gim – wyróżnienie
- Powiatowy konkurs o Unii Europejskiej – Angelika Makowska kl. III gim – udział
- VIII Olimpiada Franciszkańska wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe – Jakub Szostak kl. III gim – 28 miejsce w finale ogólnopolskim
- „Sakramenty święte celebrowane w mojej parafii” – konkurs powiatowy – Julia Komocka kl. 5 SP – I miejsce; Magdalena Witkowska kl. 2 SP – II miejsce; Justyna Grzeszczuk kl. I gim – III miejsce; Aleksandra Sośnierz kl. I gim – III miejsce
- Wojewódzki konkurs plastyczny „Obrazki z życia Anioła Stróża, Jana Pawła II” – Justyna Grzeszczuk kl. I gim – wyróżnienie
- Konkurs powiatowy „Zwierzęta naszych lasów” – Angelika Makowska kl. III gim – wyróżnienie
- Konkurs powiatowy „Orzeł, król przestrzeni – dumny symbol naszego narodu. Bielik w przyrodzie” – Angelika Makowska kl. III gim – Grand Prix; Monika Pastusiak kl. III gim – II miejsce; Monika Höhn kl. 4 SP – II miejsce; Tomasz Danilewski kl. III gim – wyróżnienie; Wiktoria Jaguszewska kl. 6 SP – wyróżnienie
- Powiatowy konkurs plastyczny – Maciej Gulka kl. 5 SP – II miejsce; Angelika Makowska kl. III gim – II miejsce; Magdalena Przysiecka kl. III gim – III miejsce
- Wojewódzki konkurs plastyczny „Gryf – historia i legenda” – Gabriela Tęcza kl. 4 SP – udział; Maciej Gulka kl. 5 SP – udział; Karolina Burba kl.5 SP – udział
- Ogólnopolskie Czwartki Lekkoatletyczne – Julia Komocka kl. 5 SP – 13 miejsce w biegu na 60 m; Natalia Andrzejewska kl. 5 SP – udział w biegu na 60 m; Karolina Burba kl. 5 SP – udział w biegu na 300 m; Kamil Huba kl. 5 SP – 18 miejsce w skoku wzwyż; Karolina Smolińska kl. 5 SP – udział w skoku w dal; Kacper Wójcik kl. 5 SP – udział w rzucie piłeczką palantową; Klaudia Żywiczyńska kl. 4 SP – udział w biegu na 60 m
- Nikola Jaguszewska kl. II gim – 3 miejsce w wojewódzkich zawodach sportowych – sztafeta 4x100 i 3 miejsce w regionalnych zawodach sportowych – sztafeta 4x100
- Powiatowy konkurs plastyczny „Maria Skłodowska – Curie, wielka Polka” Karolina Burba kl. 5 SP – I miejsce
- Powiatowy konkurs pożarniczy – Maja Mucha kl. 2 SP – I miejsce
- Powiatowy konkurs organizowany przez Sanepid w Policach – Paulina Szczepańska kl. 2 SP - wyróżnienie